Tirdziņš

Spīdolas tirdziņā varēsi iegādāties veselīgus, skaistumam par labu nākošus un rituāliem noderīgus oriģināldarinājumus tieši no meistaru rokām. 
 Māksliniece Kristīne OmShanti
Sakrālais aplis – mandala... Viss Visums tajā atspoguļojas! SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Tev būs iespēja klātienē satikt mākslinieci Kristīni OmShanti un apskatīt un iegādāties viņas radīto mandalu-sveču kolekciju. Lai gaisma vairo gaismu!
 Litoterapeite un enerģētiķe Sanita Sīkle

"Ja Tu spētu dzirdēt akmens stāstu, tas stāstītu par savu bezgalīgo dzīvi, kā tas audzis tūkstoš gadus no smilšu grauda, ko redzējis dzīves laikā, ko mācījies no tā un ko var iemācīt Tev. Es esmu tilts starp Tevi un šo viedo būtni. Jau vairāk nekā piecpadsmit gadus es esmu litoterapeite un enerģētiķe, palīdzu atrast šo maģisko saikni starp Tevi un kristālu, starp Tevi un smalko enerģiju," saka Sanita Sīkle. Savā lekcijā SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ viņa pastāstīs par mūsu pašu dižakmeņu spēku un maģiju, par seno paaudžu zināšanām un to, kā spējam tās pielietot šodien. Pie Sanitas varēsi arī atrast savu skaisto kristālu!

 

Aromterapeite un dabīgās kosmētikas izgatavotāja Inga Nemše
Aromterapeite un dabīgās kosmētikas izgatavotāja Inga Nemše pastāstīs, kā ar ēterisko eļļu palīdzību iespējams likvidēt enerģijas plūsmas nosprostojumus un atgūt veselību. Uzzināsi par ēterisko eļļu pielietošanas metodēm, varēsi pasmaržot, notestēt un iegādāties eļļas čakru sabalansēšanai un citus Ingas gatavotos dabīgos aromproduktus.

 

Augu dvēseles pazinēja Solvita Kūna
Kā atgūt dzīvesprieku, skaistumu un veselību ar augu palīdzību? To SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ varēsi uzzināt lekcijā vai konsultācijās, ko piedāvās Solvita Kūna. Un ne tikai paklausīties teoriju, bet arī iegādāties pašas Solvitas gatavotu hidrolātu, kurš uzrunājis konkrētajā brīdī!

 

Dzintaru sējēja Ilze Vainovska
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Tu varēsi iegādāt rotas un amuletus, ko Ilze Vainovska gatavo no dzīva, neapstrādāta, Liepājā noķerta dzintara, iesienot to valkāšanai tādu, kādu jūra izskalojusi. Piedāvā dzintara ķeršanas un mezglu siešanas meistarklases. "Ja ar citiem runā kaijas, ar mani runā dzintars," rakstīts viņas mājaslapā www.capturedinliepaja.com

 

Sajūtu bungu darinātāja Ilze Bušujeva
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Ilze un Sergejs Bušujevi iepazīstinās ar Sajūtu bungām, piedāvās izbaudīt dažādu izmēru bungu vibrācijas un skanējumu, dalīsies pieredzē par bungu radīšanu un pielietošanu ikdienā. Dažiem interesentiem, iepriekš piesakoties, būs iespēja radīt savas Sajūtu bungas. 

 

Skaņu terapeits Andris Graumanis
Ritms ir dzīvība, kustība, attīstība. Savs ritms ir Visumam, Zemei, ūdenim, augiem un katram no mums. Kad mēs izsitamies no ritma notiek dažādi sarežģījumi. Šajā brīdī palīdzēt var bungu ritmi ar savu maģisko spēku. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ ar paša radītajām Šamaņu bungām un citiem instrumentiem iepazīstinās Andris Graumanis – skaņu terapeits, gongu meistars, pirtnieks. Bungu ritmi rada pozitīvas fizioloģiskas izmaiņas, spēj atjaunot enerģijas dabisko plūsmu cilvēkā. Atjauno ticību sev, iedvesmo un dziedina.

 Metamineraloģe, "Fon Korps" rotu meistare Inga Demčuka

Rotu dizainere Inga Demčuka SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ stāstīs par to, kā minerāli var palīdzēt Tev pašattīstībā un dzīves pilnveidošanā. Inga varēs izveidot Tev īpašu aproci-talismanu Tavu nodomu realizācijai, piemeklējot minerālus pēc Tava horoskopa. Inga arī vadīs praktisko semināru par indīgiem un kaitīgiem minerāliem, ar kuriem vajadzētu rīkoties apdomīgi.

 

Vārdotāja, dziedniece, gaišreģe Dārta Tērauds
"Dievs, Daba, Visums izvēlas savus pareģus... Domās un vārdos ir spēks! Ja esi saiknē ar Augstāko spēku, Dabu un Visumu un uzklausi tā informāciju, kuru izmanto, mācoties un garīgi pilnveidojoties, – pilnīgi viss ir iespējams un sasniedzams," apgalvo vārdotāja Dārta, pie kuras varēsi iegādāties rituālu priekšmetus. SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ Dārta vadīs nodarbību "Sveču maģija" par sveču apvārdošanu, krāsu nozīmi, elļu izmantošanu, lai padarītu tās par labiem maģiskajiem palīgiem savu pozitīvo mērķu sasniegšanai.

 

Ilze Gamorja, "Alfa Jums I"
Ilzes pārstāvētā SIA "Alfa Jums I" uz Cēsīm atvedīs dabīgos akmeņus, dziedošos traukus, gongus, dabīgo akmeņu strūklakas, sāls lampas un sojas vaska sveces ar rūnu formulām un Baltu zīmēm.

 

Masiere, zāļu sieve Lilija Bērziņa
SPĪDOLAS SALIDOJUMĀ varēsi iegādāties masieres un dziednieces Lilijas gatavotos krēmus, ziedes un tinktūras, kā arī baudīt dziedinošu masāžu viņas izpildījumā.

 Rotu meistare Diāna Segliņa
Pie Diānas varēsi iegādāties viņas darinātās oriģinālās rotas un gaumīgus maučus ar baltu rakstu zīmēm, kā arī Latvijas ārēs vāktu, kvalitatīvu medu.
 Inese Mangule, "Dabas spēks"
Pašu ražoti, dabīgi un veselīgi pārtikas produkti" dažādas sēkliņas (kaņepju, linsēklu, ķirbju u.c.) un to maisījumi, Spēka maize, garšaugu maisījums "Asumiņš" no ķiploka, maisījums mīklas pagatavošanai "Patriotiskie plāceņi" no pelēkajiem zirņiem u.c. Interesants stāstījums par dabas brīnumu – sēkliņām + „Dabas Spēka” produkcijas un mājas gardumu baudīšana + kāda dzīves gudrībiņa = enerģijas deva visai dienai !Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .